جدید کیت قطعات پلاستیکی پرینتر سه بعدی prusa i3 نمایش بزرگتر

کیت قطعات پلاستیکی پرینتر سه بعدی +prusa i3 (کاستوم)

3dp1881

محصول جدید

تهیه شده از پلکسی گلاس 6 میلیمتر مرغوب جایگزین مناسبی جهت قطعات پلاستیکی پرینت شده

جزییات بیشتر

1,600,000 ریال

اطلاعات بیشتر

همانگونه که میدانید اکثر قطعات موسوم به "کیت قطعات پرینت شده" موجود در بازار بدلایل مختلفی همچون نامناسب بودن جنس مواد اولیه انتخاب شده و یا پایین بودن کیفیت آن، طراحی نامناسب و یا تولید توسط پرینترهای فاقد دقت لازم، از کیفیت و دوام مناسبی برخوردار نبوده و بعد از مدتی بر اثر دما و تنشهای مکانیکی وارده، شکسته و یا تغییر شکل میدهد که این مسئله باعث بروز خطا و ناکارآمدی کل مکانیزم پرینتر سه بعدی میگردد.

همچنین در طرح اصلی پرینتر سه بعدی Prusa i3 از نوعی اکسترودر موسوم به "E3D" استفاده شده که بدلیل برخورداری از طراحی دو تکه برای سیستمهای فیدر و نازل و لزوم ارتباط این دو قسمت از طریق لوله ای به طول حدود 50 سانتیمتر، افت کیفیت قابل توجهی در خروجی پرینتر بوجود می آید و این مشکل در صورت استفاده از اکسترودرهای پیشرفته تری مانند  اکسترودر MK8 یا MK9 تا حد زیادی حل خواهد شد که متاسفانه این مدل اکسترودرها را نمی توان بدون قطعات واسط بدرستی روی  پلتفرم Prusa i3 نصب و از کیفیت بالای آن بهره برد. 

کیت حاضر جهت رفع مشکلات فوق، توسط واحد فنی جرس مکاترونیک طراحی، تولید و عرضه شده و فقط قابل نصب بر روی فریم پرینتر سه بعدی پروسا +i3 (کاستوم) میباشد.

این کیت بدون قطعاتی مانند استپ موتور، شفت و بلبرینگ خطی و... قابل عرضه بوده و فقط شامل قطعات بریده شده از ورق پلکسی گلاس میگردد.

لوازم جانبی

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: